7.12.2018

Tipy na vianočné darčeky

 

Prinášame vám tipy priamo od tých, ktorí denne pracujú s produktmi TIENS a vybrali pre Vás tie, ktoré sú pre nich osobne najobľúbenejšie a sami ich darujú svojim najbližším!

Spirulina na podporu imunity od Boryany

Spirulina je naprosto výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Určitě při výčtu jejích předností na něco zapomenu :-). Spirulina obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E a K, dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv. Pokud tedy hledáte například náhradu za proteinové prášky, je tou nejlepší volbou. Já osobně ji daruji svým rodičům, protože vím, že jím tím zaručím každodenní přísun energie, kterou ve svém vyšším věku opravdu potřebují a ocení.

Kombinácia na podporu imunity a TOP produkt do domácnosti od Alenky

Pre mňa je to jasná voľba! Kordyceps, Cesnakový olej, Chitosan. Vynikajúca podpora nielen na imunitu, ale aj na parazity vždy na jar a na jeseň! Vrelo odporúčam každému!

U mňa vždy zavážia balíčky a detoxikačný je môj najobľúbenejší! Výborný je aj FOS Sirup.

Ikan je TOP na zimu na upokojenie a posilnenie psychiky v náročných a pochmúrnych dňoch. Slúži ako náhrada na prírodnej báze antidepresív.

DiCHO Čistiaci prostriedok na kuchyňu je super produkt do domácnosti! Používam ho doma na čistenie kuchyne. Kúpila som ho aj mojej mamine a jej slová boli, že produkt je úžasný, krásna kuchyňa, radosť variť :-). 

Erika odporúča určite Multifunkčný prístroj na masáž hlavy “ježka”

Je to darček, ktorý je praktický či už doma alebo na cestách a jeho majiteľovi (každý by mal mať svojho “ježka”) vždy vie účinne pomôcť kedykoľvek a kdekoľvek s akýmikoľvek problémami, bolesťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *