5.10.2018

Je možné prepojiť západnú medicínu s čínskou?

 

Prinášame Vám rozhovor s MUDr. Mohylom, praktickým lekárom pre deti a dorast a predovšetkým jedným z mála lekárov, ktorí čerpajú svoje vedomosti i z tradičnej čínskej medicíny a dokážu vďaka tomu úspešne predchádzať ochoreniam.

Čo pre Vás znamená “tradičná čínska medicína”?

Čínska medicína pre mňa symbolizuje diametrálne odlišný prístup k pacientovi, než na aký som zvyknutý zo školy západnej európskej medicíny.  Je charakterizovaná preventívnym a komplexným prístupom a v praxi to znamená rozdiel medzi otázkou: „Čo Vám je?“  a  „Ako sa Vám darí?“.  Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale rozdiel je to úplne zásadný.

Ako vo svojej lekárskej praxi prepájate západné poňatie medicíny s čínskou medicínou?  

Je to celkové súznenie a harmónia. Zatiaľ čo západná medicína lieči, čínska medicína funguje na princípe prevencie.

Kedy ste prvýkrát vyskúšal produkty TIENS? Ktorý je pre Vás osobne najdôležitejší?

Já sám produkty TIENS samozrejme používam. Dospel som k názoru, že je lepšie neduhom predchádzať, ako sa potom s nimi vyrovnávať. Posilňujem takto svoj organizmus už 11 rokov. Môj dom je plný produktov TIENS, ale bez čoho sa naozaj nezaobídem, je vrecúško výživného super kalciového prášku ráno a pár kapsúl Chitosanu večer.

V čom vidíte najväčšie benefity produktov  TIENS a prečo?

Produkty TIENS sú jedinečné niekoľkými spôsobmi. Skúsim ale vyzdvihnúť tie, ktoré vnímam ako najzásadnejšie. Sú výsledkom harmónie medzi 5 000 rokov starými skúsenosťami a receptúrami a najmodernejším výskumom a technickým spracovaním. A čo je nezanedbateľné – vzhľadom k ich naprosto prírodnému zloženiu sa nimi v podstate nedá predávkovať.

Ďakujeme za inšpiratívny rozhovor!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *