12.3.2020

Posilnenie imunity a prevencia je základ zdravia

 

Tradičná čínska medicína, už po stáročia preverená stovkami chorôb, nám prináša práve v tejto dobe nového typu vírusu tú najdôležitejšiu skúsenosť, o ktorú sa vami chceme podeliť! Ak sa budete venovať svojmu zdraviu preventívne a zvolíte tie správne podporné produkty, zvýši sa vaša prirodzená imunita, ktorá má naozaj nezameniteľnú silu!

Najlepším lekárom je pre nás náš vlastný organizmus, vie veľmi dobre, čo a ako má urobiť a na nás je len ho v tom podporiť a dodať prípadné chýbajúce prvky. Jedným z hlavných faktorov vzniku chorôb je totiž deficit vitamínov, minerálov a aminokyselín.

Súčasné podmienky naozaj nášmu organizmu situáciu neuľahčujú, preto musíme mať v rovnováhe stravu, pohyb a dopĺňať prvky, ktoré vieme, že prirodzenou cestou nemôžeme plne telu dodávať. Naviac, v obdobiach, kedy efektívne potrebujeme znížiť riziko nákazy, ako respiračných chorôb, chrípky alebo útočiacich infekcií, je dôležité zvoliť produkty, ktoré sú dobre vstrebateľné, plnohodnotné a zamerané na podporu imunity.

Vybrali sme pre vás 3 najdôležitejšie produkty, ktoré konzumujte v tomto období  a pomôžu vám účinne bojovať s vírusovými ochoreniami:

  1. Kordyceps: ide o „zázračnou hubu“, ktorá v sebe nesie informáciu o obrovskej schopnosti prežitia a aktivizuje rezervné sily organizmu. Čo to v praxi znamená? Kordyceps sa vďaka svojim antibakteriálnym a antivírusovým účinkom odporúča predovšetkým na choroby dýchacích orgánov a na celkové zvýšenie imunity (v čínskej medicíne je považovaný za prírodnú formu antibiotika).
  2. Zinok: prirodzene podporuje účinky Kordycepsu a je sám o sebe silným antioxidantom. Čo je však jeho najdôležitejšou úlohou – ak sa užíva preventívne, tak zabraňuje vírusovým infekciám (a to vďaka jeho funkcii pre lymfatický systém, ktorý je základom zdravého imunitného systému).
  3. Výživný super kalciový prášok: A v neposlednom rade je to vápnik, ktorý je považovaný za „magický“ minerál. Ide o prvok, ktorý svojimi účinkami spája celý organizmus a prenáša výživné prvky do jednotlivých buniek tela. Ak podporíme každú jednotlivú bunku, zvýši sa tým celková odolnosť organizmu voči vonkajším vplyvom.

Zamerajte sa teda práve teraz na preventívnu ochranu svojho zdravia, vaše telo potom dokáže odolávať útočiacim ťažkostiam a chorobám.

​Prajeme vám dni plné zdravia​, ​radosti a dôvery v seba a silu​ vlastného zdravia!

Váš TIENS

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *