9.6.2018

Zbavte sa nepríjemných pachov v domácnosti

 

Cítite nepríjemné pachy vo vašej chladničke, v skrinke na topánky, šatníku alebo na toalete? Existuje spôsob, ako sa ich efektívne zbaviť a to vďaka silne oxidačnému účinku ozónu, ktorý nielen odstráni pachy, ale dezinfikuje daný priestor a potraviny zachová čerstvé.

TIENS Multifunkčný čistič chladničiek je moderný, malý, prenosný a ľahko ovládateľný prístroj, ktorý v sebe spája princípy biotechnológie, elektroniky a mechaniky. Jeho funkcia nespočíva iba v prekrytí nepríjemných pachov, ako to robia tradičné osviežovače pachov, on pachy skutočne odstraňuje.

Za využitia inteligentného jednočipového systému riadenia úspešne aplikuje ozón (O3) do bežného života. Prístroj využíva jedinečné vlastnosti ozónu k odstraňovaniu organických a anorganických pachov v rôznych priestoroch domácnosti, napríklad v chladničke, v skrinke na topánky, v šatníkoch alebo na toalete.

Pri umiestnení v chladničke dokáže naviac predĺžiť dobu čerstvosti potravín, čo najviac oceníte u ovocia a zeleniny. Likviduje baktérie a odstraňuje patogénne pliesne. Každému z nás sa niekedy stalo, že sme zabudli na kúpenú potravinu v chladničke a vďaka tomuto prístroju máte istotu, že sa vám z chladničky nezačne šíriť nepríjemný zápach.

TIENS Multifunkčný čistič chladničiek je účinné a úsporné zariadenie, ktoré stačí dobiť raz za mesiac zastrčením do elektrickej zásuvky a je vybavený možnosťou voľby medzi tromi pracovnými režimami podľa konkrétnych podmienok prostredia.

Užívajte si vôňu svojho domova!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *