13.7.2018

Podporte svoj lepší spánok

Viete, čo je pre vás dôležitejšie – kvalita spánku, alebo jeho kvantita čiže dĺžka? Pre správne fungovanie ľudského tela je dôležité oboje. Pokiaľ túžite po lepšom spánku, mali by ste sa zamerať na prostredie, v ktorom spíte.

Spánok pomáha nášmu mozgu upevniť a skonsolidovať spomienky a spracovať to neuveriteľné množstvo informácii, ktoré sa k nemu behom dňa dostanú. Naše telo potrebuje spánok k obnove a omladeniu, k rastu svalov, opravám tkanív a tvorbe cenných hormónov. Spánok ovplyvňuje naše emócie, reakcie a dobré zdravie.  Po kvalitnom nočnom spánku je človek schopný jasne myslieť, rýchlo reagovať a zachovať si dobrú náladu.

Zásadnými predpokladmi sú správny vankúš, matrace a prikrývka.

TIENS ponúka jedinečnú sadu produktov, ktoré kombinujú účinky magnetického poľa, infračerveného žiarenia a aniontov. Podporujú tak optimálnu funkčnosť telesných buniek a zlepšujú ich okysličovanie. Prispievajú k vyváženosti biologického magnetického poľa nášho tela, pomáhajú zmierňovať únavu, zlepšovať dĺžku a kvalitu spánku. Týmito účinkami prispievajú k nerušenému priebehu prirodzeného detoxikačného cyklu, čo je významný faktor celkového zdravia ľudského tela.

Krásne sny😊

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *