23.8.2018

Multi-level marketing ako najlepší spôsob odmeňovania

 

MLM – multi-level marketing, sieťový marketing môže byť veľkou príležitosťou pre každého z nás. Veľakrát si kladieme otázky, čo zmeniť vo svojom živote, ktorým smerom sa vybrať. Všetci túžime po finančnej nezávislosti, máme svoje sny, ktoré si túžime naplniť. V MLM máme veľkú príležitosť využiť svoj potenciál a dosiahnuť svoje ciele vytrvalosťou.

MLM nám umožňuje vytvoriť si podnikanie na kľúč bez rizika.

Je to osvedčená forma biznisu, v ktorom sa budú vždy zarábať peniaze a môžeme dosiahnuť veľmi zaujímavé pasívne príjmy. Dôležité je vybrať si správny MLM systém s produktami, ktoré sú kvalitné a hlavne ktorým veríme. MLM nám poskytuje viacúrovňový systém odmeňovania, viac druhov príjmov vyplácaných týždenne či mesačne, pružnú pracovnú dobu, vlastnú virtuálnu kanceláriu, moderný systém vzdelávania a stabilné zázemie spoľahlivej a etablovanej MLM spoločnosti.

V MLM nie sme zamestnancom, ale nezávislým podnikateľom.

Zahájením spolupráce zakladáme vlastné podnikanie. Aby sme dosiahli čo najlepší zisk, je veľmi dôležité byť aktívny. Úspešný MLM ale nie je postavený len na zarábaní. Funguje na princípe vlastných skúseností a budovaní si dobrých vzťahov. Je finančne dostupný každému a má vlastný fungujúci systém a pravidlá. Veľkou výhodou je podpora a motivácia, vzdelávanie a bezplatný koučink.

MLM podporuje mnoho ekonómov a významných osobností vo svete. Tvrdia a zhodli sa v jednom, že pokiaľ by sa ešte raz narodili, nepodnikali by v klasickom podnikaní, ale určite by sa pustili do systému podnikania práve sieťového obchodu, pretože vedia aké peniaze sa dajú v tomto druhu podnikania vygenerovať.

Biznis 21. storočia.

Je to podnikanie, ktoré je založené na filozofii víťaz – víťaz. Na tejto filozofii funguje väčšina úspešných firiem v MLM. Pokiaľ by podnikanie nebolo výhodné pre všetkých zúčastnených, spoločnosť by veľmi rýchlo skončila. Pokiaľ by partner, nezávislý podnikateľ nejednal eticky, nebude nikdy schopný vybudovať dlhodobé prosperujúce podnikanie. Pravidlá sú nastavené tak, že ak by človek obchádzal etiku a morálku, nevyplatilo by sa mu to.

Pokiaľ chceme byť úspešní v MLM, je potrebné poskytovať kvalitné služby a pomáhať ďalším ľuďom stať sa úspešnými.

Systém je postavený na distribúcii kvalitného, napr. spotrebného tovaru. Ak je zákazník s tovarom spokojný, stále si ho bude kupovať a odporučí ho ďalším a ďalším záujemcom. Výška príjmu nezáleží na tom, kedy človek začne. Príjem je závislý výhradne od odvedenej práce jednotlivca a celého tímu.

Človek v MLM je ekonomicky nezávislá osoba pomáhajúca druhým. Motivuje seba aj ostatných. Každý človek v sieťovom obchode na sebe pracuje, rastie a stále sa celoživotne vzdeláva. Do jeho života prichádzajú neustále noví ľudia a tým naberá veľa nových skúseností, ktoré ho posúvajú vpred.

Tiens Group je významná, úspešná celosvetová spoločnosť s ambíciou zmeniť svetové zdravie, vytvoriť podnikateľské príležitosti a šíriť nádej. Propagovať pozitívny, prírodný a zdravý životný štýl je každodenným poslaním tisícov zamestnancov a distribútorov spoločnosti TIENS po celom svete. Ich odkazom je zdravie, podnikavý duch, úspech, nadšenie a nádej. Distribútori spoločnosti TIENS a jej zamestnanci sú nadšení ich poslaním a pracujú na dosiahnutí korporátneho cieľa; byť prospešní spoločnosti, udržiavať a propagovať zdravie ľudstva a rozvíjať svetové podnikanie. Víziu „Výborné zdravie pre všetkých“ napĺňajú s nadšením (viac o podnikaní s TIENS si prečítate v tomto článku).

Naša spoločnosť TIENS ponúka jedinečné produkty založené na filozofii 5 000 ročnej tradičnej čínskej medicíny a moderných výskumov, vedy a technológie.

Vstup do podnikania so spoločnosťou TIENS nám poskytuje mnoho výhod:

  • Poskytuje jeden z najvyšších objemov vyplácaných bonusov v rámci MLM odvetvia.
  • Prvotriedny vzdelávací a školiaci systém, ktorý vám pomôže dosiahnuť dlhodobé a úspešné podnikanie.
  • Atraktívne kvalifikačné úrovne.
  • Cestovanie s TIENS do exotických destinácií a odmeny napr. vo forme luxusného automobilu.

Nehľadajme prácu, ale príležitosť. Začnite svoju cestu k úspechu už dnes. Urobte prvý krok k životu, ktorý si skutočne zaslúžite. Je dôležité, aby náš život mal zmysel, aby sme mali dobrý, príjemný pocit z našej práce. Využite svoj potenciál, splňte si svoje sny :-).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *