25.7.2018

Ako si pripraviť domáce frappé

 

Určite každý z nás pozná našľahanú ľadovú kávu frappé, ktoré sa ideálne hodí na horúce letné dni. Je to jednoducho osviežujúci pôžitok pre milovníkov kávy. Skúsili sme pre Vás recept s TIENS CordyCafé. Ako na to?

Budete potrebovať:

  • TIENS CordyCafé
  • Vodu
  • Ľad
  • Malý ručný mixér

Podľa pôvodného receptu je frappé instantná káva, studená voda a pár kociek ľadu. Vy dajte do vysokého pohára TIENS CordyCafé podľa toho, ako výraznú chuť kávy máte radi a pridajte studenú vodu. Mixér ponorte do kávy a vyšľahajte do hustej peny. Zhruba do polovice pohára nasypte ľad. Potom dolejte studenou vodou poprípade mliekom (klasické mlieko môžete nahradiť mliekom rastlinným). Keď vás prepadne chuť na sladké, môžete si do frappé pridať aj kopček vanilkovej zmrzliny :-).

V čom sa líši TIENS CordyCafé od inej kávy?

TIENS CordyCafé je chutný nápoj s kávovým extraktom zo starostlivo vybraných čerstvo mletých zŕn kávy arabica, ktorá obsahuje menej kofeínu ako iné druhy, je jemná a menej horká. Svojou chuťou a vôňou má úžasnú schopnosť prebrať a povzbudiť naše myslenie a zmysly.

Naša káva obsahuje „zázračnú hubu“ Kordyceps, ktorá rastie na Tibetskej náhornej plošine, podporuje obranyschopnosť tela, povzbudzuje funkcie tela a zlepšuje celkovú pohodu. Ďalšia zložka je vápnik, ktorý prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, k normálnemu fungovaniu tráviacich enzýmov a svalov, ale aj k normálnemu metabolizmu uvoľňovania energie, čím zabezpečuje, že energia tela je v priebehu dňa správne využívaná a vyvážená.

Týmto nápojom si tak doprajete energetické povzbudenie!

Prajeme Vám dobrú chuť 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *