12.6.2018

Ako na zdravé chudnutie?

 

Pre väčšinu z nás je v rámci pracovných a rodinných povinností čím ďalej zložitejšie sa zamerať na svoju vlastnú životosprávu a pokiaľ sa rozhodneme schudnúť, nájsť si na to čas a energiu. Našťastie existuje pripravený program, ktorý vám pomôže úspešne regulovať hmotnosť.

Podľa  renomovaného lekárskeho časopisu „The Lancet” okolo 30% svetovej populácie je možné kategorizovať ako ľudí s  nadváhou alebo obezitou, každý tretí človek je obézny.

Určite na tom má podiel náš zrýchlený životný štýl a rovnako tak, ako nám narastá telesná hmotnosť potom očakávame, že ju i navrátime späť. V ideálnom prípade by sme si chceli vziať zázračnú tabletku, ktorá by nám pomohla cez noc získať nové telo, dodať stratenú energiu a obnoviť žiarivú pleť.

Pokiaľ je ale naším cieľom navrátenie celkovej harmónie, musíme prestaviť celý náš spôsob myslenia, ktoré bude znamenať nové návyky nielen na obdobie, kedy sa budeme snažiť znížiť svoju hmotnosť, ale pre našu ďalšiu budúcnosť.

Pre začiatok je skvelé si nájsť pomocníka, ktorým je bezpochybne dobre nastavený režim a doplnky výživy podporujúce a urýchľujúce celý proces.

Taký osvedčený program v sebe obsahuje tipy na zdravú stravu doplnenú o fyzickú aktivitu a doplnky výživy, ktoré nám pomôžu dodať chýbajúcu výživu vzhľadom k často jednostrannej strave.

Program Nutri-shape s prípravkami Tiens vám nadstaví 3-fázový program úpravy životného štýlu na 12 týždňou:

  1. fáza – chudnutie 4 týždne – skoncovať s nesprávnymi stravovacími návykmi z minulosti, znížiť kalorický príjem, zaviesť zdravé jedlá a cvičenia.
  2. fáza – stabilizácia 4 týždne – pokračovať v zmenách stravovania a cvičenia, pridávať potraviny pre pestrejšiu stravu, mierne zvýšiť príjem kalórii a pokračovať vo formovaní postavy.
  3. fáza – udržovanie 4 týždne – ustálenie úbytku hmotnosti pri zdravom stravovaní a životnom štýle, mierne zvýšenie príjmu kalórii. Táto fáza je dôležitá preto, aby ste sa vyhli jojo efektu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *